MTC DO KAŽDÉHO OLEJE

MTC - DO KAŽDÉHO OLEJE

MTC patří do skupiny moderních inteligentních mazadel, vyvinutých na konci 20 století v USA pro použití v raketové a kosmické technice.High-technology oceněná na Evropských výstavách jako objev roku.Je to hustá medová kapalina, která na rozdíl od oleje neplave ve vodě, nerozpouští se, vodu odpuzuje a tím chrání vše před korozí.Na našem trhu neexistuje podobný a nebo lepší prostředek na ochranu kovu a snížení třecích ploch. Od roku 97 je v utajení používán mezi mnoha motoristy. Později se stal oblíbeným u policie, záchranných služeb, strojním i průmyslovém odvětví a od roku 2015 i v letectví.

Co je to Metal Conditioner METALTEC

MTC, byl vyvinut ke zušlechťování kovů nejlepší jakosti, neměnící plastické vlastnosti kovů. Metal Conditioner MTC působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků a chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou a obsahem inhibitoru koroze, snadno se rozpouští jak v syntetických tak i v minerálních olejích včetně jiných kapalinových tekutinách. Nerozpouští se ve vodě, vodu MTC odpuzuje. Chrání kovy svoji stálou syntetickou molekulární vazbou a je zařazen do skupiny bezpečných výrobků. Uvedený Metal Conditioner MTC neobsahuje žádné škodlivé složky, ani žádná rozpouštědla s nízkou molekulovou stabilitou, proto je Metal Conditioner zařazen do skupiny A. Jedná se o velmi subjektivně vybraný mazací doplněk typu EP.    

Produkt Metal Conditioner MTC neobsahuje žádné pevné částice teflonu, mědi, olova, chlóru a ani jiných dalších příměsí a přísad kovů. Tím zabezpečuje a splňuje podmínku, že nedochází k možnému ucpávání filtrů a olejových mazacích kanálků.  

Metal Conditioner MTC (OilTreatment) jako netradiční doplněk v olejích, hydraulických kapalinách, řezných kapalinách, tucích a mazivech, v petroleji, benzinu a v naftě vytváří roztok, jehož částice se mohou volně pohybovat a vnikat do mikropórů v povrchu kovu. Vlivem cirkulace olejové a jiné náplně s obsahem Metal Conditioneru MTC se dostává na veškerá třecí místa a plochy kovů, kde okamžitě vzniká mikromolekulární vnitřní a vnější ochranný film. Částice Metal Conditioneru MTC mají vysoký dipólový moment, proto vytvářejí velmi trvalou okrajovou ochrannou vrstvu, odolnou proti působení nadměrného zatížení a teplotě. Kromě toho částice Metal Contitioneru METALTEC plně modifikují vlastnosti povrchové vrstvy třecích dílů, čímž se tvoří vysoce kondenzovaná tenká vrstva s velmi dobrými mazacími a proti opotřebujícími vlastnostmi. Tato tenká vrstva se charakterizuje velkou stabilitou, která je vysoce odolná proti působení vysokých teplot, chrání kovovou plochu proti korozi a působení vody.    

Snižuje:

 • tření
 • teplotu
 • hlučnost
 • spotřebu paliva - min. o 5%
 • opotřebení dílů
 • riziko studených startů
 • usazování karbonu
 • korozi

Zvyšuje:  

 • výkon motoru
 • životnost agregátů
 • ochranu proti korozi

Toto video bylo natočeno ve spolupráci na Slovensku, za účelem ukázat rozdíl mezi běžným olejem, který používáme a MTC přísadou do každého druhu oleje bez rozdílu.

Na tomto videu je zachycena výměna oleje a olejové náplně automatické převodovky. Video vzniklo za účelem ukázat, že MTC je možné použít i v místech, kde je tření potřebné, jako je tomu u automatické převodovky. 

MTC je nejlepší prostředek pro ochranu každého motoru a majitelé luxusních aut to ví. 

Video ukazuje přesný návod, jak použít MTC během výměny motorového oleje. 

Video o měření výkonu a kompresního tlaku po použití MTC a vlastní dojmy majitele vozu po krátké projížďce.

Video majitele Morganu, který měl problém s opotřebením součástek a častou výměnou oleje. 

708 Kč